| ЭЛЕКТР ПРОЕКТЫ | ПАРАМЕТРЛАР | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Максималь көч | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Оптималь эш көчәнеше | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Оптималь эш тогы | Имп(А) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Ачык схемалы көчәнеш | Тавыш(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Кыска ялганыш тогы | Иск(А) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Модульнең эшләү температурасы диапазоны | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Максималь система көчәнеше | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Максималь саклагыч тогы | A | 25 | |||
| Көч түземлеге диапазоны | % | 0~+3% | |||
| *STC (Стандарт сынау шартлары): Фронталь нурланыш 1000 Вт/м², Күзәнәк температурасы 25℃, AM1.5 спектры. | |||||
| Элементның номиналь эш температурасы | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Максималь көч температурасы коэффициенты | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Ачык схема көчәнешенең температура коэффициенты | Тавыш | %/℃ | -0.24 |
| Кыска ялганыш тогы температура коэффициенты | Isc | %/℃ | 0,04 |
| Куркынычсызлык дәрәҗәсе | II сыйныф |
| Продукция гарантиясе | 12 еллык материаллар һәм технологияләр |
| Электр энергиясе гарантиясе | 25 еллык сызыклы куәт чыгару |
| *Беренче елда кимү 2% тәшкил итә. Киләсе елдан башлап, еллык кимү 0,5% тан да кимрәк. Модульнең куәте 25 нче елда 80% тан ким түгел. | |
| Күзәнәк төре | TOPCon күзәнәге 182×91мм |
| Күзәнәк урнашуы | 144 данә (12×12) |
| Модуль зурлыгы | 2260x1219x2.7 мм |
| Модуль авырлыгы | 7,44 кг |
| Тоташтыру тартмасы | Корпус рейтингы IP68 |
| Чыгу кабеле | 4 мм², кабель челтәре озынлыгы 500 мм. Кабель озынлыгын көйләргә мөмкин |
| Тоташтыргыч төре | MC4 туры килүчәнлеге |
| Рамка | Юк |
| Алгы статик йөкләнеш (кар басымы) | 5400Па |
| Арткы статик йөкләнеш (җил басымы) | 2400Па |
| Транспорт | Платформалы йөк машинасы 13 м | Платформалы йөк машинасы 17,5 м | Контейнер 20'C | Контейнер 40'C |
|---|---|---|---|---|
| Зурлык | 13 м | 17,5 м | 20'C | 40'C |
| Паллет | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Кисәк/Паллет | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Барлыгы кисәкләр | 1540 ел | 2100 | 280 | 1260 |
| Упаковка зурлыгы (паллет) | 2320*1110*1400мм | |||
| Максималь көч (Вт) | Конверсия нәтиҗәлелеге | Авырлык | Продукция гарантиясе | Электр энергиясе гарантиясе | Модуль зурлыклары | Күзәнәк урнаштыру |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 ел | 25 ел | 2260x1219x2.7 мм | 144 данә (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 ел | 25 ел | 2260x1110x2.7 мм | 132 данә (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 ел | 25 ел | 2260x1020x2.7 мм | 120 данә (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 ел | 25 ел | 2260x918x2.7 мм | 108 данә (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 ел | 25 ел | 2260x825x2.7 мм | 96 данә (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 ел | 25 ел | 2260x735x2.7 мм | 84 данә (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 ел | 25 ел | 2260x644x2.7 мм | 72 данә (6x12) |
| 120 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 ел | 25 ел | 1545x425x2.7 мм | 72 данә (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 ел | 25 ел | 1150x927x2.7 мм | 54 данә (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 ел | 25 ел | 1750x1150x2.7 мм | 80 данә (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электрон почта: gavin@alifesolar.com
36нчы бина, Гонкяо Синьюань, Чунчуан районы, Нантонг шәһәре, Китай
www.alifesolar.com