LECO N-TYPEКүзәнәк технологиясе
SMBB яртылаш киселгән күзәнәк технологиясе
SMBB технологияләре
PIDка каршы бик яхшы эш, түбән капкачлы эш.
Кайнар нокталарны күләгәләү эффектларын киметү
Югарырак куәт чыгышы түбәнрәк BOS һәм LCOE
● ISO9001:2015 СМС
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Стандарт сыйфат
● IEC61701/IEC62716 Тоз/Томан/Аммиак сынаулары
| Кояш батареялары | N-типтагы Моно |
| Күзәнәкләр саны | 96 (6x16) |
| Үлчәмнәр | 1762 x 1134 x 30 мм |
| Авырлык | 21,0 кг |
| Алгы пыяла | 3,2 мм капланган чыныктырылган пыяла |
| Рамка | Анодлаштырылган алюминий эретмәсе (күчәйтелгән югары йөкләнешле булырга мөмкин) |
| Тоташтыру тартмасы | Ip68 рейтингы (3 нче үткәрү диодлары) |
| Чыгару кабельләре | 4,0 мм² |
| 250 мм (+) / 350 мм (-) | |
| Озынлыкны көйләргә мөмкин | |
| Тоташтыргычлар | Mc4 белән туры килә |
| Механик йөкләнеш сынауы | Алгы 5400Па / Арткы 2400Па |
| Көч классы | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Максималь көч (Pmax) | 435 Вт | 326 Вт | 440 Вт | 330 Вт | 445 Вт | 334W | 450 Вт | 338 Вт | 455 Вт | 342 Вт |
| Ачык чылбыр көчәнеше (Тавыш) | 34.71V | 32,54 В | 34.96В | 32,78 В | 35.20В | 33.03В | 35.43V | 33.28V | 35.67В | 33.52В |
| Кыска ялганыш тогы (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Максималь куәттәге көчәнеш (Vmpp) | 29,35 В | 27,50 В | 29.57В | 27.72В | 29.79В | 27.95В | 30.00В | 28.17В | 30.21В | 28.39В |
| Токның максималь көче (IMPP) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| МОДУЛЬ НӘТИҖӘЛЕЛЕГЕ (%) | 21,77% | 22.02% | 22,27% | 22,52% | 22,65% | |||||
| STC: Нурландыру 1000 Вт/м², күзәнәк температурасы 25°C, AM1.5G NMOT: Нурланыш 800 Вт/м², әйләнә-тирә мохит температурасы 20°C, җил тизлеге 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Контейнер | 40' штаб-фатир |
| Паллеттагы кисәкләр | 36 |
| Контейнердагы паллеттер | 26 |
| Контейнердагы кисәкләр | 936 |
| Эш модуле температурасы | -40℃ - +85℃ |
| Максималь система көчәнеше | 1500 DC (IEC) |
| Максималь серияле саклагычлар рейтингы | 30А |
| Көчкә чыдамлылык | 0/+5 Вт |
| Номиналь эш температурасы (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax температура коэффициенты | -0,29%/℃ |
| Voc температура коэффициенты | -0,25%/℃ |
| Isc температура коэффициенты | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электрон почта: gavin@alifesolar.com
36нчы бина, Гонкяо Синьюань, Чунчуан районы, Нантонг шәһәре, Китай
www.alifesolar.com