LECO N-TYPEКүзәнәк технологиясе
SMBB яртылаш киселгән күзәнәк технологиясе
Ике битле күзәнәкМодуль технологияләре
PIDка каршы бик яхшы эш, түбән капкачлы эш.
Кайнар нокталарны күләгәләү эффектларын киметү
Югарырак куәт чыгышы түбәнрәк BOS һәм LCOE
● ISO9001:2015 СМС
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Стандарт сыйфат
● IEC61701/IEC62716 Тоз/Томан/Аммиак сынаулары
| Кояш батареялары | N-типтагы Моно |
| Күзәнәкләр саны | 156 (6x26) |
| Үлчәмнәр | 2465 x 1134 x 33 мм |
| Авырлык | 34,8 кг |
| Алгы / Арткы пыяла | 2,0 мм капланган ярым чыныктырылган пыяла |
| Рамка | Анодлаштырылган алюминий эретмәсе (күчәйтелгән югары йөкләнешле булырга мөмкин) |
| Тоташтыру тартмасы | Ip68 рейтингы (3 нче үткәрү диодлары) |
| Чыгару кабельләре | 4,0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Озынлыкны көйләргә мөмкин | |
| Тоташтыргычлар | Mc4 белән туры килә |
| Механик йөкләнеш сынауы | Алгы 5400Па / Арткы 2400Па |
| Көч классы | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Максималь көч (Pmax) | 620 Вт | 467 Вт | 625 Вт | 471W | 630 Вт | 475 Вт | 635 Вт | 479W | 640 Вт | 483W |
| Ачык чылбыр көчәнеше (Тавыш) | 55.64В | 52.67В | 55.75В | 52.78V | 55.87В | 52.89V | 55.98В | 52.99В | 56.09В | 53.10В |
| Кыска ялганыш тогы (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Максималь куәттәге көчәнеш (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29В | 42.99В | 46.42В | 43.11V | 46,55 В | 43.24V |
| Токның максималь көче (IMPP) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| МОДУЛЬ НӘТИҖӘЛЕЛЕГЕ (%) | 22,18% | 22,36% | 22,54% | 22,72% | 22.90% | |||||
| STC: Нурландыру 1000 Вт/м², күзәнәк температурасы 25°C, AM1.5G NMOT: Нурланыш 800 Вт/м², әйләнә-тирә мохит температурасы 20°C, җил тизлеге 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Арткы көчәйтү | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максималь көч (Pmax) | 651W | 656 Вт | 662 Вт | 667W | 672W |
| Модуль нәтиҗәлелеге STC (%) | 23,29% | 23,48% | 23,66% | 23,85% | 24.04% | |
| 15% | Максималь көч (Pmax) | 713W | 719W | 725 Вт | 730 Вт | 736W |
| Модуль нәтиҗәлелеге STC (%) | 25,51% | 25,71% | 25.92% | 26,12% | 26,33% | |
| 25% | Максималь көч (Pmax) | 775 Вт | 781W | 788W | 794W | 800 Вт |
| Модуль нәтиҗәлелеге STC (%) | 27,73% | 27,95% | 28,17% | 28.40% | 28,62% |
| Контейнер | 40' штаб-фатир |
| Паллеттагы кисәкләр | 34 |
| Контейнердагы паллеттер | 16 |
| Контейнердагы кисәкләр | 544 |
| Эш модуле температурасы | -40℃ - +85℃ |
| Максималь система көчәнеше | 1500 DC (IEC) |
| Максималь серияле саклагычлар рейтингы | 30А |
| Көчкә чыдамлылык | 0/+5 Вт |
| Номиналь эш температурасы (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax температура коэффициенты | -0,29%/℃ |
| Voc температура коэффициенты | -0,25%/℃ |
| Isc температура коэффициенты | +0,045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электрон почта: gavin@alifesolar.com
36нчы бина, Гонкяо Синьюань, Чунчуан районы, Нантонг шәһәре, Китай
www.alifesolar.com